Stáhněte si zdarma našeho Twitter klienta pro Androida

V rámci nabídky oficiálního tržiště aplikací pro mobilní operační systém Android si nyní můžete zdarma stáhnout také náš refereční počin, program Twoid. Jedná se mobilního klienta k populární sociální síti Twitter. Naše aplikace nabízí také originální prvky, které stojí za to vyzkoušet.

V první řadě jsme se snažili demonstrovat známé rčení, že v jednoduchosti je krása. Obrazovku displaye tak převážně tvoří data, tzn. výpis statusů sledovaných osob, namísto účelové grafiky. Ovládání aplikace je intuitivní a vychází z kombinace kontextového menu a hlavní nabídky, která je dostupná přes hardwarové menu telefonu.

  


Avizovaný originální prvek spočívá v implementaci tagování uživatelů s následnou možností filtrování zobrazovaných statusů. Každému sledovanému uživateli můžete přiřadit jeden nebo více štítků, které zároveň definují nabídku pro filtrování. V praxi pak můžete separátně sledovat statusy svých kamarádů, statusy českých uživatelů, statusy dle business odvětví apod.

 

  

 

Aplikace ve své základní verzi umožňuje:Aplikace plní účel referenční ukázky, nicméně MicroMedia je v případě zájmu uživatelů připravena dál koncept rozšiřovat.

czech | english
klasická verze
© MicroMedia s.r.o.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.